Sign In
Skip Navigation Links > Kreu > Sherbimet > One Stop Shop

One Stop Shop

Përmirësimi i shërbimeve për qytetarët dhe biznesin, me qëllim mirinformimin e tyre, rritjen e transparencës, lehtësimin e procedurave burokratike në kryerjen e shërbimeve administrative, reformimim të vazhdueshëm dhe promotor i ndryshimeve të mirëmenaxhimit dhe funksionimit të administratës së bashkisë.

Events

<dhjetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24
25
e martë, dhjetor 25, 2018
2627282930
31
e hënë, dhjetor 31, 2018
123456

Upcoming


Newsletter Subscription